يكشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ − ۱۱:۵۶
رئیس شورای اسلامی شهر در اجتماع ۳۰ هزار نفری مردم بیان کرد؛

فلسفه برپایی جشن های همدلی نزدیکی مردم و ایجاد شهری شاد است

حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان گفت: شورای اسلامی شهر با برپایی فصل های همدلی، ضمن نزدیکی مردم و ایجاد شهری شاد، با فراهم نمودن فضایی برای دورهم نشینی خانواده ها، علاوه بر ارائه گزارش عملکرد به مردم برای پویایی مدیریت شهری نیز اقدام می کند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان رئیس شورای اسلامی شهر در پنجمین جشن فصل همدلی که همزمان با ایام فرخنده عید سعید فطر در محل مجموعه فرهنگی ورزشی آیت ا... هاشمی رفسنجانی(ره) برگزار شد، با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در عید سعید فطر در خصوص اهمیت همدلی و همراهی و اتحاد، همراهی مردم در آبادانی شهر را مؤثر خواند و گفت: ما به دنبال ساخت شهری زیبا، آباد، آرام، پویا، زنده، شاد و همراه هستیم؛ ما اهل این شهر و به آن دلبسته و وابسته هستیم و فرزندان و نسل ما باید از این شهر استفاده کنند.

وی ضمن ابراز خرسندی از توفیق خدمت به مردم فرهیخته و فهیم رفسنجان در کِسوت شورای اسلامی شهر، گفت: اگر این تریبون امروز به دست من و همکارانم هست، به دلیل قدرتی است که شما مردم با انتخاب و اعتمادتان به ما دادید؛ ما پای عهدی که با هم بستیم تا پایان محکم ایستاده ایم.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان در ادامه ایجاد عشق و دوستی در دل مردم را نشانه والایی عقل و خرد و دانش بیان کرد و ابراز گلایه از کسانی که قصد کمرنگ سازی همدلی بین مردم را دارند، گفت: عشق ورزیدن کاری خردمندانه و تنفر ورزیدن کاری ابلهانه است؛ آنها که تنفر و نفرت را که از جنود شیطان است، در دل مردم و جامعه ایجاد می کنند، ابلهانه ترین کار را انجام می دهند.

رئیس شورای اسلامی شهر خاطرنشان کرد: در دورانی که ارتباطات ما در دهکده جهانی نزدیک تر شده است، باید آستانه تحمل مان بالا رود؛ ما قرار است با هم زندگی کنیم، قرار نیست با هم بمیریم؛ پس باید برای عشق ورزیدن و با هم بودن تمام تلاش مان را به کار ببریم.

وی با اشاره به فعالیت های شهرداری و شورای اسلامی شهر در دوره جدید، گفت: امیدوارم رضایت نسبی شما مردم را در این مدت زمان نه ماهه به دست آورده باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان با تبریک حلول ماه شوال و عید سعید فطر به شهروندان محترم رفسنجانی، صدرنشینی تیم ملی ایران در دور اول بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را تبریک گفت و خطاب به مردم افزود: تمام تلاش شهرداری و شورای شهر آماده سازی محیطی آرام و خوب برای شما بود، اما استقبال و شور و ازدحام شما بیش از تلاش ماست.

رئیس شورای اسلامی شهر با تشکر از حضور یکایک شهروندان و نهادهایی که در آماده سازی و اجرای برنامه مشارکت داشتند، از مجتمع مس سرچشمه، شهرداری و شورای اسلامی شهر و اتاق اصناف قدردانی نمود.

رئیس شورای اسلامی شهر رفسنجان هم چنین از پخش مسابقات فوتبال جام جهانی در محل مجموعه فرهنگی ورزشی آیت ا... هاشمی رفسنجانی(ره) خبر داد و گفت: رقابت های ایران و مسابقات نیمه نهایی در همین محل و از طریق نمایشگرهای موجود به صورت مستقیم پخش می شود.

وی ضمن ابراز امیدواری از همراهی و همدلی شکوهمند مردم اندیشمند و فهیم رفسنجان در همه مراسم ها و مناسبت ها، تصریح کرد: با همراهی شما در یکی از مناسبت های متعلق به ائمه اطهار برنامه ای مذهبی در همین محل برگزار خواهیم کرد تا به آنان که مذهب در رفتارشان خلاصه شده است، نشان دهید مذهب در اندیشه شما قوی تر است و برای مراسم مذهبی نیز ارزش قائل هستید.

حجت الاسلام والمسلمین هاشمیان با اشاره به همکاری و همدلی تمامی مسئولین شهر در برگزاری این مراسم، از حضوریکایک شهروندان تشکر کرد و گفت: امیدوارم به عنوان یک خادم کوچک بتوانیم پاسخگوی محبت شما باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر هم چنین از برپایی فصل بعدی جشن همدلی در عید سعید غدیرخم خبر داد و گفت: شورای اسلامی شهر با برپایی فصل های همدلی، ضمن نزدیکی مردم و ایجاد شهری شاد، با فراهم نمودن فضایی برای دورهم نشینی خانواده ها، علاوه بر ارائه گزارش عملکرد به مردم برای پویایی مدیریت شهری نیز اقدام می کند.

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.