سه شنبه ۲۸ دى ۱۳۹۵ − ۰۸:۵۱
مصوبات یکصد و نود و یکمین جلسه شورا؛

موافقت شورای اسلامی شهر رفسنجان با ۷ درخواست رسیده

در یکصد و نود و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر رفسنجان و با حضور اعضا، با ۷ درخواست رسیده موافقت شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری رفسنجان، مصوبات این جلسه به شرح ذیل تشریح می شود:

۱- نامه شماره ۱۲۵۸۹/۱ مورخ ۲۸/۹/۹۵ شهرداری در خصوص ملک آقای مجید رضا پور واقع در خیابان شهید کاظمی مطرح و پس از بحث و بررسی و طرح در کمیسیون عمران با پیشنهاد شهرداری مبنی بر اجرای توافق نامه ۲۲/۹/۹۵ موافقت گردید .

۲- نامه شماره ۱۲۷۰۴/۱مورخ ۳۰/۹/۹۵ شهرداری در خصوص ملک آقای کاظم ابوالحسنی واقع در بلوار امام علی (ع) مطرح و پس از بحث و بررسی و طرح در کمیسیون عمران با پیشنهاد شهرداری مبنی بر اجرای توافق نامه مورخ ۲۲/۹/۹۵ موافقت گردید .

۳- نامه شماره ۱۲۸۱۷/۱ مورخ ۱/۱۰/۹۵ شهرداری در خصوص ملک آقای عبدالمجید جدیدی واقع در خیابان انقلاب که در طرح تعریض خیابان مذکور قرار گرفته مطرح و پس از بحث و بررسی و طرح در کمیسیون عمران با پیشنهاد شهرداری مبنی بر اجرای توافق نامه مورخ ۲۵/۹/۹۵ موافقت گردید .

۴-نامه شماره ۱۳۰۰۹/۱ مورخ ۶/۱۰/۹۵ شهرداری در خصوص پیش نویس قرارداد برون سپاری عوارض خودرو به دفاتر خصوصی ( پست بانک ، پلیس +۱۰ ، پیشخوان دولت ) با اصلاحاتی به تصویب رسید مضافاً به اینکه نظارت و بررسی مدارک و تعداد دفاتر به عهده دستگاه نظارت خواهد بود .

۵- نامه شماره ۱۲۰۸۱/۱ مورخ ۱۵/۹/۹۵ شهرداری در خصوص واگذاری تابلوهای تبلیغاتی با اشخاص از طریق مزایده مطرح با عنایت به جلسات مختلف در کمیسیون فرهنگی ، نهایتاً مصوبه کمیسیون فرهنگی مورد موافقت قرار گرفت

۶- نامه شماره ۱۲۹۶۹/۱ مورخ ۵/۱۰/۹۵ شهرداری در خصوص ملک سرکار خانم زهرا مظفری واقع در خیابان شهید ارجمندی مطرح و پس از بحث و بررسی در کمیسیون عمران و توضیحات نماینده شهرداری با پیشنهاد شهرداری مبنی بر اجرای توافق نامه مورخ ۲۵/۵/۹۵ موافقت گردید .

۷- نامه شماره ۱۲۵۵۷/۱ مورخ ۲۸/۹/۹۵ شهرداری در خصوص ملک آقای علی رحمانی به وکالت از آقای محمد حسین یزدی واقع در خیابان ۱۷ شهریور مطرح و پس از بحث و بررسی با پیشنهاد شهرداری مبنی بر اجرای توافق نامه ۲۲/۹/۹۵ موافقت گردید .

دیدگاه ها

قوانین دیدگاه

  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
  • قانون ۱
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.